30 czerwca 2017

Dmuchawce, latawce, wiatr i Projekt 62

W tym roku i my bierzemy udział w projekcie 62, gdyby ktoś miał wątpliwości o co w tym chodzi to już tłumaczę: 
Chodzi o to, że wyznaczamy sobie cele, które chcemy zrealizować w trakcie trwania wakacji, no i oczywiście staramy się aby wszystko poszło zgodnie z planem. 
Nasze cele:
,,Slalom" i ,,Ósemka" - Slalom to po prostu jak slalom tylko zamiast słupków są człowiekowe nogi, a ósemka to praktycznie to samo tylko, że w jednym miejscu, ale nevermind, bo gruba już to umie, ale chcę aby umiała to robić płynnie i sprawnie.
Odchudzanie (psie) - Mi też by się przydało tak z 5 kg, ale to nie jest tu ważne. Gruba ma sporą nadwagę i pomimo zrzucenia tych dwóch kilogramów nadal zostają nam jeszcze 3kg. Chcę aby jej waga zeszła do 14 kg.
Grupowe treningi/spacery - Integracja to ważna rzecz także dla burków. Chciałabym w tym roku trochę zaszaleć z psiarzami i ich burkami i chodzić częściej na spacery i treningi, chociaż ostatnio zdarza nam się to bardzo często!
Wyrobienie mięśni - Jeżeli uda nam się dotrzeć z wagą do tych 14 kg to od razu chciałabym się wziąć za psie mięśnie.
City socjal - Po polsku częstsze wypady na miasto, aby gruba mogła zapoznać się z miejską dżunglą.
Rzekowanie, jeziorowanie - Częstsze wypady nad rzekę i jezioro, w tym roku jadę z grubą na obóz szkoleniowy na mazury dlatego jezior będzie pod dostatkiem, a sucz nabierze zasady ,,to czarne to nie spadek"
,,Trzymaj" - X czasu już pracujemy nad tą sztuczką czasami bardzo przydatną, ostatnio sobie odpuściłyśmy aby psi móżdżek mógł odpocząć więc teraz pora odkurzyć i zobaczyć co zapamiętał pies.
Frisbee - Ojej... Nie pamiętam od kiedy już mówię sobie, że muszę kupić nowe dyski, może w wakacje się zbiorę i zamówię te talerze.
Spacerki! Dużo spacerków! - Spacery to podstawa, a w te wakacje te spacerki mają być długie po 15 km, o 4 rano! Nie wiem czy podołam, ale ważne są chęci!
Latające psy Warszawa - Zakończenie projektu 62 i wakacji Warszawą i największą imprezą w Polsce, która łączy wszystkich ludzi o tej samej pasji <3 Podobnie jak w tamtym roku pojawię się, lecz teraz może z psem?
To wszystkie nasze plany na wakacje! Ja tymczasem pakuję się wyjeżdżam dalej... Niestety bez psa :( Niedługo obóz z tego się cieszę i trochę stresuję... Życzymy wspaniałych wakacji!
Pozdrawiamy!

7 komentarzy:

 1. Ambitne plany! Będziemy trzymać za Was kciuki! :)
  Fajnie, że będziecie na Mazurach, gdzie dokładnie?
  Okolice Krutyni, Mikołajek to miejsce naszego zamieszkania :D

  Pozdrawiamy i również życzymy wspaniałych wakacji!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe plany! Powodzenia w ich realizowaniu :) My mamy również parę planów, niedługo dodam post na naszym blogu o nich :D Trzymam za Was kciuki!
  Ps. Na jaki obóz jedziesz?

  Bardzo fajny blog, Figa jest śliczna! Obserwuję i będę tu zaglądać :)
  smallshaggy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję w imieniu grubej!
  Obóz to Viacamp 4 łapki, jesteśmy w grupie średnio zaawansowanej

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dużo macie planów, mam nadzieję, że wszystkie uda Wam się zrealizować! Chyba pod koniec wakacji zrobię post podsumowujący, ponieważ już do tej pory zrobiliśmy wiele rzeczy, które od dawna planowałam :D I oczywiście mam jeszcze masę pomysłów i planów!

  Pozdrawiamy!
  http://z-zycia-owczarka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń