15 marca 2017

BOZITA Nordic by Natures

Pożarte wszystko z Bozity... no prawie, bo zostało 3/4 łososia. Łoś, jagnię i łosoś wszystko podpadło kundlowi do gustu, chociaż i tak największy fan był w rozpakowywaniu kartonu, w którym znajdowała się cała zawartość.
Opis testującego:
Karma godna polecenia, skład nie jest najgorszy, bo ogólnie Bozita z tego co widzę ma dość dobre karmy dla psów jak i kotów. Granulat nie jest duży i myślę, że psy mające problemy z uzębieniem nie będą miały problemu w chrupaniu. Nie polecam w trzymaniu łososia w pokoju chyba sami wiecie dlaczego. Bardzo ludzko pachnie łoś, a jagnięcina jak każda karma z jagnięciną. Na opakowaniu podane jest dawkowanie co ułatwi życie psiarzom, a samo opakowanie graficznie jest bardzo kreatywne.
Opis producenta: 

Laplandian Elk stew: 

Pełnowartościowa karma dla dorosłych psów o normalnym poziomie aktywności i psów wybrednych. Nieskażone tereny Laponii, najbardziej wysuniętej na północ prowincji Szwecji, to kraina króla lasu – łosia. Bozita Nordic by Nature Laplandian elk stew to karma przygotowana na bazie świeżego mięsa łosi zamieszkujących lasy Szwecji. Jej nadzwyczajny smak sprawia, że jest to karma szczególnie odpowiednia dla psów wybrednych. Dodatek w postaci borówki brusznicy i borówki amerykańskiej nie tylko wzbogaca smak, ale także stanowi naturalne źródło przeciwutleniaczy i witamin.

Przez cały proces przygotowywania karmy surowce traktuje się z największą ostrożnością, aby zachować wyważone proporcje zawartych w nich składników odżywczych. Karma składa się w 65% z białka zwierzęcego i zawiera odpowiednio zbilansowane proporcje wszystkich minerałów, witamin i błonnika, potrzebnych do zapewnienia psu niezbędnych elementów prawidłowego żywienia. 
To smak Laponii, który Twój pies pokocha. Starannie dobrane, zarówno pożywne i smaczne surowce.

Gotlandian Lab roast:

Bozita Nordic by Nature Gotlandian lamb roast to karma przygotowana na bazie świeżej jagnięciny, szczególnie odpowiednia dla psów wrażliwych. Dodatek rozmarynu i mięty zapewnia karmie walory odżywcze
i nadzwyczajny smak. Rozmaryn słynie ze swoich właściwości bakteriobójczych i dodaje psu energii, natomiast mięta pomaga utrzymać świeży zapach z pyska.
Przez cały proces przygotowywania karmy surowce traktuje się z największą ostrożnością, aby zachować wyważone proporcje zawartych w nich składników odżywczych. Karma jest bogata w białko zwierzęce i zawiera odpowiednio zbilansowane proporcje wszystkich minerałów, witamin i błonnika, potrzebnych do zapewnienia psu niezbędnych elementów prawidłowego żywienia.
Bohuslandian Fish Pot:
Bozita Nordic by Nature Bohuslandian fish pot to karma przygotowana na bazie świeżego łososia, bogatego w odżywcze tłuszcze oraz kwasy omega-3. Dodatek kopru i brokułów daje doskonały, dopełniający smak prawie wszystkim karmom zawierającym surowce pochodzenia morskiego. Nie tylko wzbogaca smak, ale także stanowi naturalne źródło przeciwutleniaczy i witamin. Wystarczą starannie dobrane surowce, które są zarówno pożywne i smaczne.
Przez cały proces przygotowywania karmy surowce traktuje się z największą ostrożnością, aby zachować wyważone proporcje zawartych w nich składników odżywczych. Karma jest bogata w białko zwierzęce i zawiera odpowiednio zbilansowane proporcje wszystkich minerałów, witamin i błonnika, potrzebnych do zapewnienia psu niezbędnych elementów prawidłowego żywienia.

Sład:

Laplandian Elk stew: 

Ryż, świeże mięso z łosia(15%), suszone mięso z kurczaka, kukurydza, zarodki kukurydzy, tłuszcz kostny, melasowana pulpa z buraków cukrowych, gluten kukurydziany, hydrolizowane mięso z kurczaka, minerały, hemoglobina, siemię lniane, drożdże, borówki i czarne jagody.
Gotlandian Lab roast:
Ryż, jagnięcina (świeża 12%, suszona 11%), kukurydza, zarodki kukurydzy, gluten kukurydziany, ziemniaki (5%), melasowana suszona pulpa z buraków cukrowych, tłuszcz kostny, hydrolizowana jagnięcina, substancje mineralne, siemię lniane, drożdże, rozmaryn (0,2%) i mięta (0,2%).

Bohuslandian Fish Pot:
Ryż, łosoś (suszony 13%, świeży 8%), kukurydza, tłuszcz kostny, zarodki kukurydzy, melasowana suszona pulpa z buraków cukrowych, hydrolizowane mięso rybie, składniki mineralne, siemię lniane, drożdże, suszone brokuły (0,2%) i koper ogrodowy (0,2%).
Cena:
Sklep, w którym wygrałam karmę (sklep.germapol.pl) cena za 850g czyli nasza paczka kosztuje 25 złotych w innych sklepach internetowych cena waha się od 25 do 30 złotych także myślę, że cena nie zabija.
Plusy:
-Mały i łatwy do pogryzienia dla psów starszych granulat
-Dobra cena
-Specyficzny, ale nie cuchnący zapach
-Brak problemów z wypróżnianiem 
Minusy:
Nie znaleziono
Podsumowanie:
Mina wyraża więcej niż tysiąc słów, więc chyba nic nie muszę dodawać :D
Pozdrawiamy!
Oliwia&Figa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz